چگونه فناوری بر تجربیات دانشگاهی دانشجویان تاثیر می گذارد؟

به گزارش وبلاگ ساعت سیاه، امروزه استفاده از فناوری در دانشگاه ها از مهم ترین ابزار ارتباطی به شمار می رود و تاثیر زیادی در نحوه یادگیری دانشجویان دارد.

چگونه فناوری بر تجربیات دانشگاهی دانشجویان تاثیر می گذارد؟

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ ساعت سیاه، تصور کنید آموزش یک رقابت و کنفرانس جهانی است که امروزه سازمان های تغییر آموزش را در کنار هم قرار می دهد. از دانشکده های دانشگاهی در دانشگاه های مشهور و استارت آپ ها گرفته تا نوآوران و توسعه دهندگان فناوری شرکت کنندگان و سخنرانان حاضر در کنفرانس هستند که به بهترین وجه برای ارائه بینشی درباره آینده آموزش و پرورش آمادگی دارند.

سال جاری، دانشکده بازرگانی کالج امپریال میزبان این رویداد است؛ بنابراین خوب است کمی بیشتر درباره روش هایی که از فناوری برای دانشجویان استفاده می گردد، صحبت کنیم. رئیس دانشکده بازرگانی کالج امپریال، فرانسیسکو ولووسو می گوید: ما از چند سال پیش سرمایه گذاری در فناوری را برای آموزش شروع کردیم و در دوره های ارائه شده انعطاف پذیری برای ما بسیار مهم بوده است. به عنوان مثال وقتی اصول حسابداری دیجیتالی را به دانشجویان یاد دادیم، اشتراک ها 30% افزایش یافت یا کار برای دانشجویان عمران بصورت آنلاین آسان تر شد.

مثال دیگر درباره اینکه چگونه این کالج فناوری را در آغوش گرفته این است که این کالج اخیرا به یک مدرسه پیشرو در کسب و کار ملحق شده تا آموزش دیجیتالی جدیدی را برای ایجاد یادگیری منعطف تر راه اندازی کند. این برنامه با فناوری پیشرفته امکان تجربه یادگیری منعطف تر و دسترسی جهانی را برای دانشجویان و اساتید فراهم می نماید.

این کالج میخواهد تا با برنامه های مدیریتی خود آموزش را متحول نموده و به منظور ارتقای دانشجویان از روش های یادگیری آنلاین یا تجربیات چهره به چهره استفاده کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "چگونه فناوری بر تجربیات دانشگاهی دانشجویان تاثیر می گذارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه فناوری بر تجربیات دانشگاهی دانشجویان تاثیر می گذارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید