خبرنگاران اعمال محدودیت ترافیکی در کلیه راه های دسترسی به مناطق گردشگری رضوانشهر

به گزارش وبلاگ ساعت سیاه، رضوانشهر- خبرنگاران - فرماندار رضوانشهر گفت: در روز 12 و 13 فروردین با اعمال محدودیت شدید ترافیکی در جاده های مناطق گردشگری این شهرستان و برای در امان ماندن مردم از ویروس کرونا، اجازه ورود به این محورها به کسی داده نخواهد شد.

خبرنگاران اعمال محدودیت ترافیکی در کلیه راه های دسترسی به مناطق گردشگری رضوانشهر

محمد مهدی مظفری روز سه شنبه در جلسه کارگروه امنیتی، انتظامی و امور حقوقی مقابله با بیماری کرونا در این شهرستان گفت: در راستای اجرای دقیق طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی، و برای در امان ماندن مردم از این ویروس کشنده جهانی، کلیه محورهای ورودی به سمت تفرجگاه ها مسدود شده است.

وی ضمن اعلام محدودیت شدید ترافیکی و تردد در روز های 12 و 13 فروردین ماه امسال اضافه نمود: از مردم عزیز و شریف رضوانشهر و پره سر می خواهم که نهایت همکاری را با شعار در خانه می مانیم، با عوامل اجرای این طرح بعمل آورند.

به گفته وی محور های مسدود شده در این شهرستان عبارتند از، راستا پونل به خلخال، رودبار سرا به سمت اورما ملال و امام زاده صالح، کلیه راه های دسترسی به سواحل دریا و کلیه راه های کوهستانی و جنگلی که تحت شدید محدودیت ترافیکی می باشند.

شهرستان رضوانشهر با حدود 80 هزار نفر جمعیت، 120 روستا و 810 کیلومتر مربع وسعت جغرافیایی در 70 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران اعمال محدودیت ترافیکی در کلیه راه های دسترسی به مناطق گردشگری رضوانشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اعمال محدودیت ترافیکی در کلیه راه های دسترسی به مناطق گردشگری رضوانشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید