جواب تست کرونای مبتلایان گل گهر تغییر کرد

به گزارش وبلاگ ساعت سیاه، خبرنگاران - گروه استان ها: هفته پیش بود که اعلام شد تست کرونای حدود هفت نفر از بازیکنان و کادر تیم فوتبال گل گهر سیرجان مثبت شده است؛ اما حالا گل گهر اعلام نموده که تست کرونای بازیکنانی که گفته شد به ویروس کرونا مبتلا بودند، پس از انجام دو بار آزمایش منفی شده است.

جواب تست کرونای مبتلایان گل گهر تغییر کرد

اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه ظرف چند روز (یک هفته) تست افراد مبتلا به کرونا منفی شده است؛ در این خصوص با مدیر تیم فوتبال گل گهر سیرجان مصاحبه کردیم.

حیدر افسری به مهر گفت: تیم گل گهر تست اول پی سی آر را در آزمایشگاه آرامش در سعادت آباد انجام داد و بر اساس نتیجه آزمایشگاه نتیجه تست هفت نفر مثبت شد.

وی ادامه داد: پیش از این آزمایش، اعضای تیم گل گهر دو بار غربالگری خون انجام داده بودند و هیچ گونه علائمی دال بر وجود کرونا در بین اعضای تیم وجود نداشت. همچنین سی تی اسکن ریه این افراد نشان دهنده سلامت کامل آنها پس از تست اول پی سی آر بود.

وی ادامه داد: بر اساس شرایط گفته شده پس از قرنطینه نفرات، از یک تیم تخصصی واقع در بیمارستان دی برای آنالیز موضوع دعوت شد و سه شنبه هفته گذشته تست دوم پی سی آر از کل تیم با حساسیت خاصی گرفته شد که نتیجه همه تست ها منفی شد.

مدیر تیم گل گهر سیرجان اعلام کرد: با این وجود دیروز مجدداً برای اطمینان بیشتر تست سوم از نفراتی که تست پی سی آر اول آنها مثبت بود انجام شد که باز هم نتایج همه منفی بود.

وی با اشاره به اینکه تمامی اسناد این تست ها موجود است، اضافه کرد: با این وجود حدود 10 روز نفراتی که تستشان مثبت شده بود قرنطینه بودند اما با تعیین شدن اینکه در سلامت هستند از امروز عصر به جمع نفرات دیگر تیم اضافه می شوند.

افسری در پاسخ به اینکه آیا مسئولان سازمان لیگ با به تعویق افتادن بازی گل گهر با سپاهان موافقت کردند؟ مطرح کرد: در رابطه با بازی سپاهان هنوز به صورت رسمی چیزی به ما اعلام نشده اما قول مساعدت در این زمینه را با توجه به شرایط خاص تیم گل گهر داده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جواب تست کرونای مبتلایان گل گهر تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواب تست کرونای مبتلایان گل گهر تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید